Tradycja rodzinna od 1864 roku

Stolarnia rodziny Krakowskich posiada wieloletnią tradycję. Przeszło 140 lat temu nasz pra pradziad Jan realizując pierwszy projekt "zaszczepił" nam zamiłowanie do pracy w drewnie.

Nie tylko drewno to doskonały, naturalny materiał, o licznych możliwościach zastosowania, również materiały drewnopochodne jak płyta laminowana cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów.

Wieloletnie doświadczenie i wciąż przez nas doskonalona sztuka rzemieślnicza umożliwia nam realizację kompletnych prac stolarskich.  

Podłogi drewniane, schody, wszelkiego rodzaju meble to tylko niektóre pozycje z naszego katalogu usług. Będąc otwartymi na nowe wyzwania i kierując się życzeniami klienta rzetelnie realizujemy zlecenia w naszej stolarni. Dzięki temu udaje nam się od lat pomyślnie połączyć tradycyjną sztukę rzemieślniczą z trendami i zapotrzebowaniami dzisiejszego rynku. 

W ciągu całego procesu realizacji usług klient pozostaje w centrum naszej uwagi. Mocną stroną Stolarni Krakowskich jest nie tylko solidna i profesjonalna realizacja zlecenia ale również doradztwo indywidualne i współpraca z projektantami.

 

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące współpracy z nami chętnie na nie odpowiemy.